Rojstvo: 1998
Klub: SSK Alpina Žiri / A
DOSEŽKI
Svetovno mladinsko prvenstvo: : Erzurum 2012 - ekipno (bron), Liberec 2013 - ekipno (zlato), Rasnov 2016 - mešane ekipe (zlato), Park City 2017 - mešane ekipe (zlato), Park City 2017 - posamično (srebro), Park City 2017 - ekipno (srebro), Kandersteg 2018 – posamično (srebro), Kandersteg 2018 – ekipno (zlato)
Svetovni pokal (od 2013 do danes): stopničke (9)
Olimpijske igre: nastopi (1)
Rojstvo: 1988
Klub: SD Zabrdje / A
DOSEŽKI
Svetovno mladinsko prvenstvo: Tarvisio 2007 - srednja skakalnica (bron)
Svetovni pokal (od 2011 do danes): zmage (1), stopničke (7)
Olimpijske igre: nastopi (1)
Rojstvo: 2000
Klub: SSK Alpina Žiri (A, DPNC)
DOSEŽKI
Svetovno mladinsko prvenstvo: Rasnov 2016 - mešane ekipe (zlato), Park City 2017 - mešane ekipe (zlato), Park City 2017 - ekipno (srebro), Park City 2017 - posamično (bron), Kandersteg 2018 – posamično (zlato), Kandersteg 2018 – ekipno (zlato)
Svetovni pokal (od 2016 do danes): stopničke (4)
Olimpijske igre: nastopi (1)
Rojstvo: 1994
Klub: SSK Ilirija / A
DOSEŽKI
Svetovno mladinsko prvenstvo: Otepää 2011 - posamično (srebro), Erzurum 2012 - ekipno (bron), Liberec 2013 - ekipno (zlato), Predazzo 2014 - ekipno (srebro)
Svetovni pokal (od 2011 do danes): zmage (1), stopničke (6)
Olimpijske igre: nastopi (2)
Rojstvo: 1995
Klub: SSK Ilirija / A
DOSEŽKI
Svetovno mladinsko prvenstvo: Erzurum 2012 - ekipno (bron), Liberec 2013 - ekipno (zlato), Predazzo 2014 - ekipno (srebro)
Svetovni pokal (od 2011 do danes): stopničke (4)
Olimpijske igre: nastopi (1)
Rojstvo: 2001
Klub: SSK Bohinj
DOSEŽKI
Svetovno mladinsko prvenstvo: Kandersteg 2018 – ekipno (zlato)
Svetovni pokal (od 2018 do danes):
Rojstvo: 2001
Klub: SSK Velenje
DOSEŽKI
Svetovno mladinsko prvenstvo: Kandersteg 2018 – ekipno (zlato)
Svetovni pokal (od 2018 do danes): stopničke (1)
Zoran Zupančič - Glavni trener
Anže Lavtižar - Pomočnik
Jernej Kumer - Klubski trener
Rok Mandl - Klubski trener
Janez Debelak - Klubski trener
Brane Iskra - Klubski trener
Jaroslav Sakala - Klubski trener
Gaber Arh - Fizioterapija - preventiva
Urban Komac - Fizioterapija - kurativa
Andreja Hölsedl - Psihologinja
Klemen Kobal - Psiholog
Urška Bukovnik - Nutricionistka
Viessmann FIS Svetovni pokal v smučarskih skokih za ženske / Viessmann FIS Ski Jumping World Cup Women
FIS Naslovni pokrovitelj / FIS Title Sponsor
FIS Predstavitveni pokrovitelj / FIS Presenting Sponsor
Pokrovitelj tekmovanja / Event Sponsor
1 | NOR | 245 | |
2 | AUT | 240 | |
3 | SLO | 180 | |
4 | AUT | 149 | |
5 |
GER
|
140 | |
6 |
JPN
|
139 | |
7 | JPN | 104 | |
8 | SLO | 82 | |
9 | OPSETH Silje | NOR | 76 |
10 | KRAMER Marita | AUT | 71 |
Več na www.fis-ski.com
Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje
Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.